Kurbanlık fiyatları 2023? Kurbanı en uygun nereden alabiliriz? En uygun fiyatla kurbanlık alabileceğimiz yerler? Kurbanlık için en uygun adresiniz Öykü Meva Çiftliği…

 

Kurbanlık fiyatları 2023? Kurbanı en uygun nereden alabiliriz? En uygun fiyatla kurbanlık alabileceğimiz yerler? Sorularının cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

Kurbanlık fiyatları 2023?

 

Yılın herhangi bir zamanında kesebileceğimiz adak kurbanı, akika kurbanı ve kurban bayramında keseceğimiz kurbanlık fiyatlarını sizler için araştırdık…

 

Öykü Meva Çiftliği’nde, doğumundan itibaren uzman veteriner hekimlerimizin kontrolünde besiye tabi tutulan ve kurbanlık yaşına yaklaştığında özenle beslediğimiz kurbanlıklarımızı çalışanlarımızın rehberliğinde sizler seçip kesiminden pay edilmesine kadar tüm aşamalarında takip edebilirsiniz.

 

Uygun kurbanlık fiyatları?

 

Öykü Meva Çiftliği olarak kurbanlıklarda da en cazip fiyatları sizlere sunuyoruz…

 

Kurbanlık koç fiyatları 2023:                         5 bin 500 TL- 9 bin TL arası.

Kurbanlık koyun fiyatları 2023:                     4 bin 300 TL - 5 bin 500 TL arası.

Kurbanlık Dana fiyatları 2023:                       25 bin TL-55 bin TL arası

(Kesilecek kurbanın cinsi ve kilosuna göre fiyat fark etmektedir)

 

Neden Öykü Meva Çiftliği?

 

Çünkü yılın 365 günü adak, akika ve Kurban Bayramı’nda kurbanınızı Öykü Meva Çiftliği’nde seçip uzman kasaplarımıza kestirebilirsiniz… Çiftliğimizden temin ettiğiniz ve helal kesim yaptığımız kurbanlarınızı eşit miktarlara bölerek sizlere teslim ediyoruz… ‘Neden Öykü Meva Çiftliği?’ sorusunun cevabı da böylece ortaya çıkmış oluyor. Öykü Meva Çiftliği=Özenle beslenmiş kurbanlık, uygun fiyat, helal kesim ve en ince ayrıntısına kadar ustalıkla paylaştırma… Daha ne olsun ki… ALLAH KABUL ETSİN!